Takip Et Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu

Eyelash Kaş ve Kirpik Bakımı

İMRENDİREN KAŞLAR

Kaşlarınız artık eski şekline sahip değil mi? Fazla seyreltilmiş veya aşırı cımbıza maruz kalmış olabilir mi? Yenileme serumu olan bu buluş yani M2BROWS ile dolgun kaşlara tekrar sahip olmak artık hayallerden daha yakın. Aktif edici, besleyici etken madde içerikleri ile sadece birkaç hafta gibi kısa bir sürede koyu ve dolgun kaşları size kazandırarak ve kaşınızın şekillendirilmesinde size yeni bir kapı açara, yeni bir fırsat verir.

HEM GÜR VE HEM GÜZEL KİRPİKLER

İşte size hem gür, hem büyüleyici ve hem de güzel kirpiklere sahip olmanın sırrı: MDN (Metilamido-Dihidro-Noralfaprostal) kompleksi bu muazzam güçlü, aktif edici serumun ana etken maddesidir. MDN oftalmoloji dalında kozmetik aplikasyonlar ile bağıntılı olarak geliştirilmiş olan benzeri bir form ile son yıllarda Amerika'da başarılı olarak kullanımdadır. Modifiyesinde oldukça fazla özen gösterilmiş ve dozajı düzenlenmiş olan bu kompleks, kirpikteki kökleri uyarıp kirpiklerdeki doğal büyüme fazını uzatarak ve oldukça gür, bir o kadar dolgun ve daha da güçlü kirpiklere ulaşmamızı sağlar. Kirpik güçlendirme için birinci tercihiniz olacak.

UZUN KİRPİKLER İÇİN EYELASH REVITALIZING GLOSS

Kirpik uzatma gözünüzde büyümesin. Eyelash Revitalizing Gloss bir muhteşem tamamlayıcı üründür. Uyumda kusursuzluğu yakalamak üzere dizayn edilmiştir. Serumun güç seviyesini yukarılara taşımak için ihtiyaç duyulacak koşulları oluşturur. Kirpiklerde sağlık, parlaklık ve canlı bir görünüm sunar. Kirpiklere daha fazla güç verir ve esneklik artışı sağlar. BAKIR TRİPEPTİD-1 yenilikçi etken maddesi olup kirpiklerin etrafında bulunan ciltte daha sağlıklı bir yapı oluşturur. kolajen oluşumuna ideal bir ortamı sağlar ve serbest radikallerle başederek, hiyaluronik asit kaybını engel olur.

Sonuç: Mükemmel kirpikler!

Eyelash, Kaş ve Kirpik Bakımı, Kaş bakımı, Kirpik bakımı Ale's Güzellik Salonu Merkezi Tunalı Ankara'da güzelliğine düşkün bayanların hizmetinde...

©2015: Ale's - Tunalı Web Tasarım