Takip Et Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu

Gelin Makyajı

Gelin Makyajı Ankara

Bir bayanın en büyük günü düğün günüdür. Sevgililer gününün müjdesi, anneler gününün başlama düdüğü. En sonunda iki huysuz ihtiyar olarak kalmak için çıkılan yolun başlangıcı. Karşılıklı sevginin sözleşmeyle bağlandığı resmiyet kazandığı gün.

Bu günü hiç bir bayan sıradan günler gibi geçiremez. Seçilen gelinlik en güzeli ama herkesinkinden farklı olmalı. "Hem Ayşe'nin topuzu hem Zeynep'in gelinliği hem Pınar'ın tacı hem Duygu'nun çiçeği... Hepsinin en mükemmel yanlarının birleşimi bende olmalı..."

Ama bu günün en önemli en özel tarafı ise hem gelinliği gösterecek hemde herkesi size hayran bıraktıracak Gelin Makyajı. En tamamlayıcı unsur, püf noktalarına kadar inilmesi gereken en hassas konu. Gece makyajlarının arasında en anlamlısı. Gelinbaşı tercihinizi yansıtacak ayna.

Hem abartıdan uzak olmalı ama aynı zamanda muhteşem olmalı. Hem alabildiğine makyajlı olduğunuz belli olmalı ama hemde son derece doğal gözükmeli. Kısacası Ale's Güzellik Merkezinin sihirli dokunuşları sizinle olmalı.

Düğün günü süpriz yaşamamak için sizleri birgün öncesinden davet ediyoruz. Kaş hatlarınız, kirpik yapınız, göz çevreniz ve yüz simetrinizin uyumu ile saç tipinizi belirliyoruz. Cildinizin ihtiyacı var ise gerekli bakım ve takviyelerini yapıyoruz.

Bir günde sizi hazırlayamacağımız kusurlar var ise geçici olarak gidermek için gerekli uygulamaları yapıyoruz. Bu hem kına gecenizin makyajı hemde gelin makyajının provası olmuş oluyor.

Siz hiç gelinbaşıgelin makyajı nasıl olmalı, gelin makyajı nasıl yapılır diye dert ertmeyin.

Kendinizi Ale's Güzellikler Dünyasına bırakın...

Eğer düğün gününü çıkartacak bir makyaj istiyorsanız sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız Ale's Güzellik Salonunu aramalı Tunalı'ya uğramalısınız. Tunalı Gelin Makyajı için Ale's Güzellik Salonu sizleri bekliyor.

Tarzınızı belirleyelim ve kendinize siz bile hayran kalın.

©2015: Ale's - Tunalı Web Tasarım